Co z tą radością? Co z tą rzeczywistością po pandemii?

W najnowszym wydaniu Głosu Mordoru InterComm jak zwykle w dwóch odsłonach: ja zastanawiam się jak odnaleźć radość, która pomoże nam zbudować większą odporność psychiczną i zapraszam do zrobienia krótkiego ćwiczenia. Rafał natomiast ostrożnie spekuluje na temat tego, jak może wyglądać rzeczywistość po pandemii.
https://glosmordoru.pl/wp-content/uploads/2020/06/GM_54.pdf

Czytanie „Pod wspólnym parasolem”

Olga Szelc zaprosiła nas do przeczytania fragmentu książki „Pod wspólnym parasolem”. Ja wybrałam tekst Urszuli Bieleckiej „Los w lewym bucie na prawej nodze, więc przytul mnie, przygarnij mnie” o jej autystycznym wnuczku.

Książka powstała jako zbiór wywiadów, wierszy i opowiadań stworzonych przez tych, którzy wspierają niepełnosprawnych: wolontariuszy, przyjaciół i rodziny. Teksty powstały podczas warsztatów artystyczno-literackich wymyślonych i prowadzonych przez Krystynę Paraszkiewicz-Pater.

Książkę wydało Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, a honorowym patronatem objął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Wywiady przeprowadziły Alicja Więch i Olga Maria Szelc.

OPUBLIKOWANE W23 KWIETNIA 2020

How to clear your head during pandemic

😉

In today’s episode I will share a few things that may help you clear your head plus a word of warning on not puting extra pressure on yourself during the pandemic. Watch out for Rafał’s special appearance to illustrate my point 

OPUBLIKOWANE W20 KWIETNIA 2020

Pandemia w kapciach i stoicyzm w czasach zarazy

InterComm w najnowszym e-numerze Głosu Mordoru: ja o pandemii w kapciach, czyli jak pracować w domu, a w rozmowie z Rafałem mówimy o stoicyzmie i o tym, jak nie pisać czarnych scenariuszy.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *